• Witamy Wszystkich serdecznie, oto nasza grupa Ob - SŁONECZKA

Będziemy tu udostępniać prace  dzieci,

a także ciekawe relacje z życia przedszkolaka.

• DZIEŃ KOTA

• 25.02.2021 00:02
        •      Mieliśmy z tej okazji w przedszkolu gościa o imieniu Gedeon. Dzieci miały okazję pogłaskać kotka, porozmawiać o jego zwyczajach, upodobaniach, wyglądzie, przysmakach... Gedeon bardzo swobodnie się czuł w naszej sali, gdyż dzieci były wobec niego troskiwe i opiekuńcze.

• 18.02.2021 15:18
        • Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, Hulków, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach. Ten czas umilił im również przepyszny poczęstunek. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

• WŁAŚCIWOŚCI WODY

• 25.02.2021 00:04
        • Eksperymentysmiley Rozpuści się czy nie? Słodkie-niesłodkie? Co pływa, co tonie? Dzieci poznawały właściwości i stany skupienia wody, poprzez obserwacje i proste doświadczenia wyciągały ciekawe wnioski oraz zrobiły piękne prace plastyczne.

• PIRAMIDA ŻYWIENIOWA

• 16.02.2021 23:02
        • Dziś rozmawialiśmy o zdrowym żywieniu, poznaliśmy grupy produktów  tworzących piramidę zdrowego żywienia i omówiliśmy  kolejne jej piętra. Dzieci głośno wymieniają produkty z przyklejonych obrazków i sprawdzają, czy produkty są dobrze pogrupowane.

• MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE