• Wykaz zajęć pozalekcyjnych grupowych  realizowanych w roku szkolnym 2023/2024* 

       

      Lp 

      Rodzaj prowadzonych zajęć: 

       

       

      Imię i Nazwisko nauczyciela prowadzącego 

      Dzień tygodnia 

      Godzina 

      Klasy z którymi realizowane  

      są zajęcia 

      Sala 

      Zajęcia rozwijające kluczowe kompetencje 

      Katarzyna Kowalczyk 

      piątek 

      11.15 

      0a 

      M104 

      Gimnastyka  

      Bartłomiej Gajda 

      wtorek 

       

      środa  

      9.35-10.20 

      9.50-10.35 

      Od 

       

      Oe 

      Mała sala gimnastyczna 

      Mała sala gimnastyczna 

      Zajęcia sportowe  

      Elżbieta Sandach 

      czwartek 

      10:45-11:30 

      2b 

      Plac zabaw i gier przy basenie w Aninie 

      Koło plastyczne, origami 

      Katarzyna Staniec 

      poniedziałek 

      11.50 

      1c 

      204 

      Koło kaligraficzne 

      Beata Bryl 

      poniedziałek 

      11.50-12.35 

      1E 

      202 

      Zajęcia rozwijające zainteresowania

      Innowacja „Szalone literki” 

      Katarzyna Salach 

      czwartek 

      8:00-8:45 

      1D 

      114 

      Koło muzyczne 

      Barbara Wąsik 

      czwartek 

      11.50 

      3b 

      203 

      8

      Język polski dla powracających z zagranicy 

      Barbara Wąsik 

      środa 

      czwartek 

      12.55 

      13.55 

      3b  

      223 

      Koło zainteresowań „Oswoić gramatykę”  

      Małgorzata Zdulska 

      czwartek 

      8:00 

      3d 

      106 

      10

      Zajęcia SKS  

      Gimnastyka, lekkoatletyka,  

      Prowadzone do 4 grudnia 

      Monika Ozdoba 

      wtorek 

      17.00 

      I -IV 

      Sala gimnastyczna 

      /korytarz szkolny 

      11 

      Zajęcia SKS 

       gimnastyka, gry i zabawy 

      Prowadzone do 4 grudnia 

      Monika Ozdoba 

      czwartek  

      12.00 

      I-IV 

      Sala gimnastyczna /korytarz szkolny 

      12 

      Przygotowanie do egzaminu z matematyki 

      Beata Ludzia 

      czwartek 

      8.00-8.45 

      8C 

      M 201 

      13 

      Przygotowanie do egzaminu z matematyki 

      Beata Ludzia 

      piątek 

      8.00-8.45 

      8a 

      215 

      14 

      Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne 

      Beata Ludzia 

      piątek 

      7:05-7.50 

      7b 

      215 

      15 

      Zajęcia SKS  

      Piłka nożna, koszykówka, siatkówka 

      Prowadzone do 4 grudnia 

      Bartłomiej Gajda 

      wtorek  

      15.35-16.20 

      V-VIII 

      Sala gimnastyczna /boisko szkolne 

      16 

      Zajęcia SKS 

      Piłka nożna, koszykówka, siatkówka 

      Prowadzone do 4 grudnia 

      Bartłomiej Gajda 

      piątek  

      14.40 – 15.25 

      V-VIII 

      Sala gimnastyczna /boisko szkolne 

      17 

      Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty 

      Pracownicy Politechniki Warszawskiej 

      środa 

      14.50-15.35 

      8abc 

      211 

      18 

      Zajęcia rozwijania i wykorzystania myślenia matematycznego 

      Joanna Lewicka 

      wtorek 

      8.55-9.40 

      5a 

      201 

      19 

      Zajęcia rozwijania i wykorzystania myślenia matematycznego 

      Joanna Lewicka 

      piątek 

      12.55-13.40 

      4c 

      Biblioteka 

       

      *W przypadku zmian podana zostanie stosowna informacja do wiadomości uczniów i rodziców/opiekunów.    

        

         ZAJĘCIA DODATKOWE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

      Nazwa zajęć

      Nauczyciel prowadzący

      Dzień tygodnia

       

      Zajęcia ruchowe

       

      Beata Piechocińska

       

      Poniedziałek IVa, b

      Czwartek IIIc,d

       

       

      Zajęcia plastyczne

       

      Małgorzta Sprycha

       

      Środa – klasa IIb

      Czwartek – IIc i IId

      Piątek – I a i Ib i IIa

       

       

       

      Czytanie na dywanie – zajęcia czytelnicze dla klas I

       

      Ania Rafalska

       

      Wtorek

      Czwartek

       

      Zajęcia matematyczne dla klas III

      Zajęcia ortograficzne dla klas III

       

       

      Danuta Romańska

       

      Wtorek

      Piątek

       

      Zajęcia matematyczne dla klas II

       

      Beata Radzimowska

       

      Wtorek

       

      Zajęcia czytelnicze dla klas III

       

      Alicja Kowalczyk

       

      Poniedziałek

      Środa

       

       

           
       

  • RODO

  • DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

    • Logowanie

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie
      • 22 277 11 23
      • ul. Przygodna 2
        03-991 Warszawa
        03-991 Warszawa
        Poland
  • MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 3805
  • Galeria zdjęć

      brak danych