•  Krzysztof AFFEK
      • Krzysztof AFFEK
        INFORMATYKA
      •  Patrycja AJDACKA
      • Patrycja AJDACKA
        ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 0c
      •  Żaneta  AKSAMIT
      • Żaneta AKSAMIT
      •  Joanna BANAKIEWICZ-BRZOZOWSKA
      • Joanna BANAKIEWICZ-BRZOZOWSKA
      •  Marta BIEDRZYCKA
      • Marta BIEDRZYCKA
        JĘZYK ANGIELSKI
        wychowawca kl.4c
      •  Aleksandra BIELA-WOŁOŃCIEJ
      • Aleksandra BIELA-WOŁOŃCIEJ
        JĘZYK ANGIELSKI
        wychowawca kl. 4a
      •  Joanna BOCIANOWSKA
      • Joanna BOCIANOWSKA
        JĘZYK POLSKI
      •  Ewa BORKOWSKA
      • Ewa BORKOWSKA
        PRZYRODA
      •  Beata BRYL
      • Beata BRYL
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. Ie
      •  Dagmara Chojnacka
      • Dagmara Chojnacka
        TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
      •  Agata CYGAN
      • Agata CYGAN
        JĘZYK ANGIELSKI
      •  Agnieszka DEJNIAK
      • Agnieszka DEJNIAK
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. 2c
      •  Sylwia  DOSZKO
      • Sylwia DOSZKO
      •  Marta DUBOWSKA
      • Marta DUBOWSKA
        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
        Grupa 0b
      •  Ewa FABRYCKA
      • Ewa FABRYCKA
        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Bartłomiej GAJDA
      • Bartłomiej GAJDA
        W-F
      •  Sylwia GALIŃSKA
      • Sylwia GALIŃSKA
        GEOGRAFIA, EDB
      •  Joanna GEMBCZYNSKA
      • Joanna GEMBCZYNSKA
        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY, PEDAGOG
      •  Katarzyna GNYP-DUKAT
      • Katarzyna GNYP-DUKAT
        JĘZYK NIEMIECKI
      •  Rafał GOŁAWSKI
      • Rafał GOŁAWSKI
        W-F
        wychowawca kl. 5d
      •  Joanna GÓRCZYŃSKA
      • Joanna GÓRCZYŃSKA
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. 2a
      •  Katarzyna JANICKA
      • Katarzyna JANICKA
        JĘZYK POLSKI, ETYKA
        wychowawca kl. 5c
      •  Aneta JANOWSKA
      • Aneta JANOWSKA
        PSYCHOLOG
      •  Kinga JAROSZ
      • Kinga JAROSZ
        HISTORIA, WOS,
      •  Magdalena  JAROSZ
      • Magdalena JAROSZ
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. 2d
      •  Bożena JARSZAK
      • Bożena JARSZAK
        MATEMATYKA
        wychowawca kl. 6 c
      •  Wiesława JESIOTR
      • Wiesława JESIOTR
        W-F
      •  Małgorzata KALICKA
      • Małgorzata KALICKA
        MATEMATYKA
        wychowawca kl. 4b
      •  Piotr KANIA
      • Piotr KANIA
        MUZYKA
        wychowawca kl. 7 d
      •  Elżbieta KARWOWSKA
      • Elżbieta KARWOWSKA
        JĘZYK POLSKI
        wychowawca kl. 6a
      •  Urszula KOLBICZ-GAJDA
      • Urszula KOLBICZ-GAJDA
        INFORMATYKA
        wychowawca kl.4d
      •  Dariusz KOSIKOWSKI
      • Dariusz KOSIKOWSKI
        FIZYKA
      •  Alicja KOWALCZYK
      • Alicja KOWALCZYK
        NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Katarzyna KOWALCZYK
      • Katarzyna KOWALCZYK
        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
        wychowawca grupa 0a
      •  Joanna  KRZEMIŃSKA
      • Joanna KRZEMIŃSKA
      •  Anna KUJDA
      • Anna KUJDA
        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Natalla LACHORZEVSKA
      • Natalla LACHORZEVSKA
        CHEMIA
      •  Joanna LEWICKA
      • Joanna LEWICKA
        MATEMATYKA
        wychowawca kl.5a
      •  Beata LUDZIA
      • Beata LUDZIA
        MATEMATYKA
        wychowawca kl. 6 d
      •  Sylwia Łasek - Marmur
      • Sylwia Łasek - Marmur
        TERAPEUTA PEDAGOGICZNY
      •  Małgorzata MICHAŁOWSKA
      • Małgorzata MICHAŁOWSKA
        LOGOPEDA
      •  Elżbieta MIŁKOWSKA-ŁASZKIEWICZ
      • Elżbieta MIŁKOWSKA-ŁASZKIEWICZ
        NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
      •  Jolanta MITURA
      • Jolanta MITURA
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. III b
      •  Barbara  MUSIAŁ
      • Barbara MUSIAŁ
        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
        Grupa 0e
      •  Agnieszka OLEWIECKA
      • Agnieszka OLEWIECKA
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, RELIGIA,
        wychowawca kl.1b
      •  Magdalena PARZYCHOWSKA
      • Magdalena PARZYCHOWSKA
        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
        wychowawca grupa 0c
      •  Beata PIECHOCIŃSKA
      • Beata PIECHOCIŃSKA
        NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Joanna PIEKART
      • Joanna PIEKART
        NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Olga PIEROŻEK
      • Olga PIEROŻEK
        RELIGIA
      •  Joanna PIETRZAK
      • Joanna PIETRZAK
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl.1 a
      •  Urszula PLUST
      • Urszula PLUST
        JĘZYK POLSKI
      •  Marta PŁACHECKA
      • Marta PŁACHECKA
        JĘZYK ANGIELSKI
      •  Beata RADZIMOWSKA
      • Beata RADZIMOWSKA
        NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Anna RAFALSKA
      • Anna RAFALSKA
        NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Hanna RATAŃSKA-SZOT
      • Hanna RATAŃSKA-SZOT
        INFORMATYKA
      •  Monika REICHERT
      • Monika REICHERT
      •  Danuta ROMAŃSKA
      • Danuta ROMAŃSKA
        NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Katarzyna SALACH
      • Katarzyna SALACH
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. 1d
      •  Elżbieta SANDACH
      • Elżbieta SANDACH
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. 2 b
      •  Beata SOSZYŃSKA
      • Beata SOSZYŃSKA
        JĘZYK ANGIELSKI
        wychowawca kl. 7b
      •  Joanna SPERCZYŃSKA
      • Joanna SPERCZYŃSKA
        W-F
        wychowawca kl. 5 b
      •  Małgorzata SPRYCHA
      • Małgorzata SPRYCHA
        WDŻ, NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Katarzyna STANIEC
      • Katarzyna STANIEC
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. 1c
      •  Anna  Staniszewska
      • Anna Staniszewska
        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Przemysław STANKIEWICZ
      • Przemysław STANKIEWICZ
        RELIGIA
      •  Joanna STEPANIUK
      • Joanna STEPANIUK
        PEDAGOG
      •  Katarzyna STRZELCZYK
      • Katarzyna STRZELCZYK
        HISTORIA
        wychowawca kl. 8 b
      •  Monika SZAFAROWICZ
      • Monika SZAFAROWICZ
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, JĘZYK POLSKI
        wychowawca kl. 8a,3 c
      •  Katarzyna SZCZEPANIAK-WITKOWSKA
      • Katarzyna SZCZEPANIAK-WITKOWSKA
        MATEMATYKA
        wychowawca kl. 6 b
      •  Dorota WALASEK
      • Dorota WALASEK
        JĘZYK FRANCUSKI
        wychowawca kl. 7a
      •  Barbara WĄSIK
      • Barbara WĄSIK
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, INFORMATYKA
        wychowawca kl. 3b
      •  Wojciech WERTELECKI
      • Wojciech WERTELECKI
        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Małgorzata  WIŚNIEWICZ
      • Małgorzata WIŚNIEWICZ
        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
        Grupa 0a
      •  Beata WOJDAT
      • Beata WOJDAT
        JĘZYK POLSKI
        wychowawca kl. 8 c
      •  Leszek WRÓBLEWSKI
      • Leszek WRÓBLEWSKI
        PRZYRODA, BIOLOGIA
        wychowawca kl. 7c
      •  Wioletta ZATORSKA
      • Wioletta ZATORSKA
        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Małgorzata ZDULSKA
      • Małgorzata ZDULSKA
        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
        wychowawca kl. 3d
      •  MICHALINA ŁUKASIŃSKA
      • MICHALINA ŁUKASIŃSKA
    • RODO

    • DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

      • Logowanie

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa Nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie
        • 22 277 11 23
        • ul. Przygodna 2 03-991 Warszawa 03-991 Warszawa Poland
    • MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 11704
    • Galeria zdjęć

        brak danych