• Witamy Wszystkich serdecznie, oto nasza grupa Ob - SŁONECZKA

Będziemy tu udostępniać prace  dzieci,

a także ciekawe relacje z życia przedszkolaka.

• CIEKAWY ZAWÓD - SPECJALISTA INTELIGENTNYCH INSTALACJI

• 28.10.2021 17:19
        • W dniu 22.10.21 odwiedził nas tata Maksia, który jest specjalistą w montowaniu inteligentnych instalacji.  Coraz więcej z nas, budując dom, znajduje w nim miejsce dla coraz bardziej zaawansowanych technologii wykorzystujących sztuczną inteligencję, sterowanie głosem czy za pomocą aplikacji w smartfonie. Nasze przedszkolaki mogły tego w namiastce doświadczyć. Tata z Maksiem zbudowali specjalnie dla nas makietę przy pomocy której dzieci mogły zmieniać kolory świateł, wyłączać, czy wyłączyć światło głosem. Zabawa nową technologią dzieciom się ogromnie podobała i byli bardzo  ciekawi jak to wszystko działa i funkcjonuje.

Serdecznie dziękujemy

• WARSZTATY KULINARNE - SAŁATKA OWOCOWA

• 29.10.2021 10:31
        • W czwartek 21.10.21 dzieci mały pełne ręce roboty. Tematem naszych zajęć były owoce jesienne i nie tylko... Dzieci nazywały poszczególne owoce, dzieliły ich nazwy na sylaby, oglądały ich przekrój, na końcu przygotowały sałatkę owocową. Dzieci samodzielnie kroiły owoce, a następnie degustowały. Było dużo smakowitej zabawy 🥝🍌🍇🍊🍏🍏🍎🍐🍓 Bardzo dziękujemy Niezawodnym Rodzicom za dostarczenie owoców i zaopatrzenie swoich dzieci w niezbędny sprzęt (nożyk, deseczkę, fartuszek).
          Jesteście super 🥰🙃❤️
        • PASOWANIE

• 22.10.2021 09:50
        • Uroczyste pasowanie na przedszkolaka podczas, której oprócz części oficjalnej dzieci, brały udział w quizie związanym z wiedzą o przedszkolu. Odbyły się również tańce i poczęstunek.

• DARY JESIENI

• 19.10.2021 16:53
        • Stworzyliśmy piękny, jesienny kosz, który jest ozdobą naszego kącika przyrodniczego. Poznaliśmy głoskę m, opowiadaliśmy o budowie drzewa, poznaliśmy drzewa, ich liście i owoce. Pobawiliśmy się kodowaniem.