• WYDARZENIA 2020/2021

• W dniu 10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wszystkie klasy naszej szkoły, również "zerówki" wykonały plakaty związane z tą tematyką.

praca 0a                  praca 0b                   praca 0c                    praca 0d

• 18.10 2019 – Muzeum Warszawskiej Pragi

• 05.12.2019 22:10
        • Muzeum Warszawskiej Pragi Tego dnia 0a i 0b udała się na dwie wystawy W Muzeum Warszawskim Pragi.

Bywam w mieście całym sobą - Podczas wizyty dzieci mogły wykonać szereg aktywności uruchamiających wszystkie zmysły. Czas spędzony w muzeum umiliły zagadki słuchowe, zabawa w piasku, zadania taneczno-ruchowe czy budowanie wymarzonego placu zabaw z klocków. Nie zabrakło również czasu na relaks w przytulnej i pachnącej czekoladą przestrzeni.

Do krokodyla! Tajemnice straganów Różyca. – Dzieci podczas zwiedzania interaktywnej wystawy mogły się dowiedzieć że, nazwa ulicy Targowej, przy której mieści się Muzeum Pragi, wskazuje na handlowe tradycje dzielnicy. Gdzie i czym handlowano na Pradze? Jaka jest historia najbardziej znanego warszawskiego targowiska – Bazaru Różyckiego? Dzięki wystawie stałej i udostępnionym na niej fragmentom Archiwum Historii Mówionej dowiemy się, czym zaskakiwały kupujących stragany praskich kupców, a także co na Różycu robił krokodyl.