• WITAMY SERDECZNIE

W GRUPIE 0A "SŁONECZKA"

Będziemy tu udostępniać prace  dzieci,

a także ciekawe relacje z życia przedszkolaka.

Wychowawcy:

Katarzyna Kowalczyk

Michalina Łukasińska

• Spotkanie z Policją

• 03.12.2021 08:05
        • Wizyta Policjanta - omówienie zasad bezpieczeństwa ruchu pieszych, specyfiki zawodu Policjanta, wyglądu munduru i wyposażenia. Rozmowa po czym poznać Policjanta? Co robić gdy się zgubimy? Jak prawidłowo uczestniczyć w ruchu pieszym? Dzieci otrzymały również kolorowe odblaski, które można przyczepić do placaczka lub kurtki, by być bardziej widocznym.
        • KLIKNIJ NA ZDJĘCIE
        • Wizyta Teatru TAK z  "Bajką do zjedzenia"
        • Wizyta Teatru TAK z "Bajką do zjedzenia"

• 12.11.2021 12:00
        • Wizyta Teatru TAK z "Bajką do zjedzenia". Było to interaktywne przedstawienie z elementami języka angielskiego, o tym co warto jeść, a czego powinno się unikać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukrytych było wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego odżywiania się. Dzieci poznały zasady zdrowego odżywania się oraz zasady unikania słodyczy, w tym "podstępnego" cukru. Przedstawienie zgodne z programem wychowania przedszkolnego w zakresie promocji zdrowia. Dziecom bardzo przedstawienie przypadło do gustu i nagrodziły aktorów gromkimi brawami.
        • W koszu Pani Jesieni

• 12.11.2021 11:36
        • W październiku przewodnim tematem były "dary Jesieni". Szukaliśmy zwiastunów zbliżającej się jesieni, uczyliśmy się jesiennych warzyw i owoców, tworzyśmy prace o tematyce związanej z tą porą roku. Poza tym, przeliczaliśmy kasztany, żołędzie, tworzyliśmy zbiory. Czytaliśmy opowiadania związane z przygotwaniem zwierząt do zimy.
        • Zajęcia dydaktyczne i plastyczne

• 12.11.2021 10:06
        • Nasze "Słoneczka" od początku roku dzielnie pracują. Prowadzimy zajęcia metodami aktywizującymi, a w szczególności metodą projektów. Wycinamy, lepimy, naklejamy, kolorujemy wg sekwencji, układamy rytmy. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach i pracach plastycznych.
  • RODO

• DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI