• Witamy Wszystkich serdecznie, oto nasza grupa Oa - BIEDRONEK.

Będziemy tu udostępniać prace  dzieci,

a także ciekawe relacje z życia przedszkolaka.

Komentarz, fotografie  - Wioletta Zatorska

• OWOCE EGZOTYCZNE

• 11.03.2021 08:55
        • Na dzisiejszych zajęcięciach dzieci poznały owoce egzotyczne. Odgadywały owocowe zgadywanki, dotykały owoców i opowiadały o swoich wrażeniach sensorycznych, wykonywały owoce z talerzyków papierowych. Nie obyło się również bez degustacji.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOSTA

• 25.02.2021 13:18
        • 23.02.2021 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tosta
          Dzieci samodzielnie przygotowywały kanapki. Zapach unosił się w całym przedszkolu...

Tost to wspaniała potrawa, którą można przygotować w zaledwie kilka minut i to na wiele różnych sposobów...na słono, na słodko, jak tylko chcecie...
          Podziękowania dla Rodziców za przygotowanie poczęstunkuheart

• DZIEŃ KOTA

• 25.02.2021 00:02
        •      Mieliśmy z tej okazji w przedszkolu gościa o imieniu Gedeon. Dzieci miały okazję pogłaskać kotka, porozmawiać o jego zwyczajach, upodobaniach, wyglądzie, przysmakach... Gedeon bardzo swobodnie się czuł w naszej sali, gdyż dzieci były wobec niego troskiwe i opiekuńcze.

• BAL KARNAWAŁOWY

• 18.02.2021 15:18
        • Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, Hulków, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach. Ten czas umilił im również przepyszny poczęstunek. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

• RODO

• DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI