• Witamy Wszystkich serdecznie, oto nasza grupa Ob - SŁONECZKA

Będziemy tu udostępniać prace  dzieci,

a także ciekawe relacje z życia przedszkolaka.

Katarzyna Kowalczyk

Małgorzta Wiśniewicz

• Udział w wydarzeniu #SzkoładoHymnu

• 02.12.2022 15:12
          • "Szkoła do Hymnu" - obchody Dnia Niepodległości Dzieci wzięły udział w pogadance dydaktycznej na temat święta, które obchodzimy 11 listopada. Wykonały pracą plastyczną i o 11.11 uroczyście odśpiewały Hymn.
          • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

• 02.12.2022 14:26
          • Bal z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Dzieci wykonały zadania złej macochy aby udać się na bal. Przebrały się za ulubione postacie i brały udział w licznych zabawach, tańcach i atrakcjach. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku.
          • Wycieczka klasowa - Święto dyni

• 02.12.2022 13:50
          • Wycieczka klasowa do Fikołki Ferio Wawer na "dyniowy bal". Dzieci miały okazję, niektóre pierwszy raz w życiu, jechać komunikacją miejską (wcześniej prowadziłyśmy pogadanki na temat bezpiecznego zachowania w autobusie). Dzieci spisały się świetnie! Na dyniowym balu miały okazję potańczyć, rozwiązać zagadkę i odszukać eliksir Jagi oraz go skosztować. W między czasie odbyły się warsztaty kulinarne pieczenia i ozdabiania babeczek dyniowych oraz malowanie buziek. Przedszkolaki wróciły do placówki bardzo zadowolone :-)
          • Światowy Dzień owoców i warzyw - warsztaty kulinarne

• 02.12.2022 13:07
          • Światowy dzień owoców i warzyw. Tego dnia dzieci poznawały owoce i warzywa. Dzieliły je na grupy oraz sprawdzały ich wygląd, zapach i smak. Same stworzyły sałatki i koktajle. Próbowały świeżo wyciśniętych soków z jabłka, buraka, marchewki i pomarańczy.
          • Wizyta straży miejskiej

• 15.11.2022 22:15
          • ​​Wizyta straży miejskiej rozpoczęła się pogadanką dydaktyczną na temat bezpieczeństwa: jak zachować się przechodząc przez jezdnię, czy ważne jest noszenie odblasków, jak bezpiecznie podróżować samochodem. Dzieci przypomniały sobie jak wygląda mundur policjanta i do czego służy lizak. Poruszyliśmy również tematy: co zrobić jak się zgubimy i, że nie trzeba się bać Policjanta. Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe odblaski ułatwiające widoczność po zmroku.

• RODO

• DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI