• Witamy i serdecznie!

Zapraszamy do zapoznania się z pracą i zabawą grupy.

• Bal Karnawałowy i Tłusty Czwartek

• 26.02.2022 12:53

• 24.02.2022r
          Dziś w naszej grupie odbył się Bal Karnawałowy połączony z Tłustym Czwartkiem. Wszyscy przebraliśmy się w kolorowe i balowe stroje. Rozmawialiśmy z dziećmi o tym czym jest okres karnawału, na temat tradycji związanych z tym czasem. Dzieci tańczyły, uczestniczyły w konkursach: tańce na gazecie, z balonikiem, pociąg taneczny, konkurs plastyczny, malowanie twarzy i słodkie przekąski. Nie mogło zabraknąć lukrowanych pączków i kruchych faworków.
        • Nasza orkiestra 0d

• 26.02.2022 12:53

• 23.02.2022r
          Muzyka jest wszędzie, muzyka jest wokół nas i towarzyszy nam każdego dnia. Poznaliśmy różne istrumenty, wiemy już jak wyglądają i jakie wydają dźwięki. Teraz sprawdzamy czy można grać na kubeczkach, wytłoczkach po jajkach, foremkach i innych przedmiotach. Taka zabawa to sposób pokazania jak można bawić sie i uczyć jednoczenie.
        • Zbiórka baterii

• 26.02.2022 13:17

• 18.02.2022r
          Grupa 0d własnoręcznie wykonała pudełko na stare baterie. W piątek obchodziliśmy dzień baterii. Rozmawialiśmy na temat recyklingu oraz co można zrobić aby dbać o środowisko naturalne. Zachęcamy wszystkich do zbiórki baterii.
        • Zajęcia kulinarne

• 26.02.2022 13:17

• 17.02.2022r
          Nauka to nie tylko pisanie, czytanie, podręczniki i zeszyty. Chcemy uczyć dzieci ciekawie i praktycznie. Zajęcia kulinarne to wspaniały sposób zachęcenia dzieci do samodzielności i smakowania różnych, zdrowych produktów. Grupa 0d stworzyła wspaniałe kompozycje smakowe i wizualne. Brawo.
        • Lekcja biblioteczna i teatrzyk Kamishibai

• 22.02.2022 18:00

• 16.02.2022r
          Dzisiaj nasza grupa została zaproszona do Biblioteki Szkolnej. Pani Elżbieta pokazała nam jak wygląda księgozbiór i czytelnia. Dzieci dowiedziały się jak powinni korzystać z biblioteki jako młodzi czytelnicy. Odbyły się zajęcia i prezentacja teatrzyku Kamishibai. Mam nadzieję, że nasze dzieci chętnie będą zagladać do tzw." Domu Ksiażki" jakim jest biblioteka.