• Witamy i serdecznie!

Zapraszamy do zapoznania się z pracą i zabawą grupy.

• Wycieczka do kina Falenica.

• 01.09.2022 17:35
        • Wycieczka do kina Falenica. Obejrzeliśmy tematyczny seans " Basia i pieniądze", który został  połączony z warsztatami na temat oszczędzania pieniędzy. Jaką wartość ma pieniądz? Jakie mamy pieniążki w obiegu i użyciu ( monety i banknoty)? W jaki sposób zdobywa się pieniądze? Wycieczka odbyła się autobusem transportu miejskiego. Była to już kolejna lekcja odpowiedniego, kulturalnego i bezpiecznego zachowanie w czasie wspólnego wyjścia.
        • KLIKNIJ NA ZDJĘCIE
        • Spotkanie z panem Sebastianem.

• 30.03.2022 18:17
        • Dziś odwiedził nas pan Sebastian wraz ze swoim psem przewodnikiem. Nasz gość jest osobą niewidzącą, która prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Pokazał nam, że pomimo swojej niepełnosprawności żyje normalnie. Bardzo pouczające spotkanie. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i pożytecznych rzeczy.

• 09.03.2022 19:07
        • 08.03.2022
          Dzień Kobiet to wyjatkowy dzień w roku. W tym dniu swoje święto obchodzą wszytkie kobiety zarówno te duże jak i te małe. Jest to również świetna okazja do tego, aby porozmawać z dziećmi o znanych i cenionych na świecie kobietach. Poznaliśmy sylwetki wyjątkowych pań - polityka, pilotki, pegagoga, działaczki społecznej, pielegniarki, fizyczki i chemiczki. Rozmawialiśmy na temat ich zawodów, osiągnięć. Stworzyliśmy klasowy plakat oraz kolorowaliśmy portrety. Chłopcy przygotowali wykonane samodzielnie tulipanki dla dziewczynek.

• Zabawy Sensoryczne

• 09.03.2022 18:32
        • Czasami warto poznać i odkrywać świat w troche inny sposób - za pomocą dotyku. Wspólnie stworzyliśmy ściezkę sensoryczna między innymi z kasztanów, liści, patyczków, makaronu, waty. Obcowanie dzieci z różną fakturą, struktura ma pozytywny wpływ na motorykę, rozwija wyobraźnię dotykową oraz sprawność ruchową.
        • Koncert Piotra

• 26.02.2022 13:16

• 25.02.2022r
          W piątek zostaliśmy zaproszeni na koncert kolegi z oddziału przedszkolnego 0c. Piotruś zagrał dla nas kilka utworów na wiolonczeli. Opowiedział nam o instrumencie na którym gra, o tym jak uczy się gry na wiolonczeli i skąd pomysł na przygodę z muzyką? Po występie dzieci zadawały pytania związane z pasją Piotrusia. Prosimy o więcej takich spotkań i inspiracji dla naszych dzieci.