• Termin dyżuru

W dniach 22 VII – 9 VIII  trwać będzie w naszej szkole Dyżur Wakacyjny

Przedszkole i oddział przedszkolny w szkole, jako placówka nieferyjna, funkcjonuje przez cały rok,
      z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący.

Wakacyjne przerwy w działalności przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole związane są z prowadzonymi pracami remontowo - modernizacyjnymi oraz umożliwiają nauczycielom oraz pracownikom placówki skorzystanie z urlopu wypoczynkowego. W czasie przerwy dzieci mogą korzystać z zajęć w innym przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole.

Opieka wakacyjna w każdym z dyżurujących przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach będzie organizowana w ramach trzech turnusów. Rodzice mogą wybrać jeden lub więcej turnusów lub tylko poszczególne tygodnie

Więcej informacji o zasadach znajduje się na stronie m.st. Warszawy   pod adresem:

Zapisy na dyżur wakacyjny

Od 3 kwietnia, od godz. 12.00 do 19 kwietnia, do godz. 20.00