KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKAJE.

swietlica logo wiosna
KARTKA Z KALENDARZA

kalendarz kartk

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA

tn certyfikatwars-sawa

Głównym celem przyznawania Certyfikatu WARS i SAWA jest potwierdzanie osiągnięcia przez szkołę odpowiedniego standardu pracy w obszarze wspierania uczniów uzdolnionych. Nasza szkoła wywiązała się z realizacji tego zadania. Spełniliśmy wymagane kryteria i uzyskaliśmy Certyfikat.

Podstawowym celem Szkolnego Programu Wspierania Uzdolnień w Szkole Podstawowej nr 109 jest pomaganie dziecku uzdolnionemu w harmonijnym rozwoju, zorganizowanie opieki nad uczniem uzdolnionym oraz promowanie jego osiągnięć.

Założeniem programu jest teza, iż uczniowie posiadają różnorodne uzdolnienia, a szkoła jest miejscem ich identyfikacji i planowego rozwoju.

Zakładamy, że nasi uczniowie posiadają predyspozycje humanistyczne, matematyczne, artystyczne, przyrodniczo-ekologiczne, organizacyjne lub sportowe, ciekawość poznawczą i motywację twórczą.

Uczeń uzdolniony to każdy uczeń naszej szkoły.

PODRĘCZNIKI 2015/2016

podrecznik