•  Szanowni Państwo, Rodzice dzieci urodzonych w 2011 r.

W dniu 8 lutego 2018 r. została podjęta przez Radę m. st. Warszawy uchwała nr LXI/1645/2018, zmieniająca uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci publicznych szkół podstawowych
        i gimnazjów mających siedzibę na obszarze m.st. Warszawy do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe.

Uchwała ta wprowadza zmiany w obwodach Szkoły Podstawowej nr 109, ul. Przygodna 2 i Szkoły Podstawowej nr 204, ul. Bajkowa 17/21.

• Szkoła Podstawowa nr 109 – obwód szkoły  zostaje pomniejszony, od strony południowej kończy się w osi ulicy Chodzieskiej i Cylichowskiej
        • Szkoła Podstawowa nr 204 - obwód szkoły zostaje powiększony o ulice pomiędzy osią ulic Chodzieskiej i Cylichowskiej a osią ul. Przewodowej. Budynek szkoły przy ul. Cyklamenów 28 (w Nadwiślu), będzie innym miejscem realizacji zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych dla Szkoły Podstawowej nr 204.

W związku z powyższym rodzice dzieci urodzonych w 2011 roku, aplikujący do klas pierwszych, których funkcjonowanie jest planowane w budynku przy ul. Cyklamenów 28 i w budynku przy ul. Bajkowej 17/21, stosowne dokumenty winni złożyć w Szkole Podstawowej nr 204 przy ul. Bajkowej 17/21.

Ponadto na stronie Urzędu Wawer widnieje informacja o dniu otwartym w Szkole Podstawowej nr 204, w trakcie którego planowane jest spotkanie z rodzicami dzieci z rocznika 2011, w sprawie organizacji klas I w siedzibie przy ul. Cyklamenów 28.http://www.wawer.warszawa.pl/pl/strona/urzad-i-samorzad/informacje-oswiata

1Wawer Mapa obwodu 201819 SP